У Києві почнуть курсувати нічні маршрутки

16 Грудня 2015, 16:09

Найближчим часом київська влада планує запустити пілотний проект нічних маршруток. Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Козловський.

«Зовсім скоро ми в тестовому режимі запустимо чотири нічні магістральних маршрути. Тестовий режим дозволить нам зрозуміти затребуваність і доцільність такого проекту, щоб у майбутньому перевести його на постійну основу», – зауважив він.

За його словами, це будуть чотири абсолютно різних маршрути, які проходитимуть через все місто по основних магістралях і які не збігатимуться з маршрутами денного режиму роботи.

«Маршрути зв'яжуть Троєщину, Виноградар, центральний залізничний вокзал, проспект Перемоги, Харківський масив», – зауважив Козловський.

Точний тариф у профільному Департаменті не називають, лише підкреслюють, що ціна буде залежати від багатьох ключових складових. Але нічні маршрути будуть однозначно дорожчими і повинні бути 100% окупними, ніж маршрути звичайного денного режиму роботи.

«Зараз щодо цього ведуться прорахунки. Переважно все залежатиме від часу, впродвож якого ми будемо експлуатувати ці маршрути та пасажиропотоку», – додав Козловський.

За його словами, на тестовому етапі роботи нічних маршруток буде планово виставлена ​​вартість проїзду, яку за результатами роботи скорегують.

«Для початку ми планово спрогнозуємо пасажиропотік, планово виставимо вартість, а потім будемо коригувати як вартість проїзду, так і маршрути руху, час роботи і саму необхідність у такому проекті», – резюмував директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Як повідомлялося, із 28 листопада в Києві здорожчав проїзд на низці автобусних маршрутів.

Нагадаємо, з 7 лютого у Києві запровадили нові тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті

Місто Київ