У Києві підвищать тариф на гарячу воду

4 Липня 2017, 21:49

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила тариф на централізоване гаряче водопостачання для столичної енергогенеруючої компанії «Київенерго» на 1,6%, при цьому знизила тариф на опалення на 0,2%. Відповідні постанови комісія прийняла на черговому засіданні.

Нові тарифи набудуть чинності з дня, наступного за днем опублікування постанови в офіційній газеті «Урядовий кур'єр».

Зокрема, тарифи для Київенерго на послугу з централізованого постачання населення гарячою водою встановлені на рівні 84,45 грн за куб. м з рушникосушкою і 78,08 грн за куб. м без рушникосушки.

Тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб компаній, що управляють багатоквартирними будинками, встановлені на рівні 67,8 грн за куб. м з рушникосушкою і 62,68 грн за куб. м без рушникосушки.

Крім цього, комісія встановила для Київенерго тарифи на послугу з централізованого опалення для споживачів за наявності квартирного або будинкового лічильника на рівні 1414,45 грн/Гкал і 32,91 грн за кв. м опалювальної площі в місяць для абонентів житлових будинків без будинкових і квартирних приладів обліку. Усі тарифи наведено з урахуванням ПДВ.

Як повідомлялося, у липні в Києві удвічі зросла плата за обслуговування прибудинкових територій. Квартплата на один квадратний метр житлової площі становитиме 6,43 грн.