У Києві підприємствам та організаціям почнуть відключати світло

1 Грудня 2014, 14:38

З 1 грудня НЕК "Укренерго" відновлює графіки аварійних відключень електропостачання для промислових підприємств та організацій у Києві. Про це повідомляється на сайті "Київенерго".

"Головною причиною застосування графіків є те, що об’єднана енергосистема України є енергодефіцитною через недостатність запасів вугілля на складах теплових електростанцій та передчасну зупинку енергоблоку запорізької атомної станції", – йдеться в повідомленні.

У "Київенерго" наголосили, що електропостачання відключатимуть лише промисловим підприємствам та організаціям, які не належать до сфери життєзабезпечення, соціального та житлового фонду столиці.

Світло обіцяють відключати не більш ніж на 2 години для кожного окремого споживача.

Водночас у "Київенерго" закликали столичних жителів "економно використовувати електроенергію, особливо в побуті".

Як відомо, максимальне навантаження енергосистема України відчуває в будні дні з 8:00 до 11:00 і з 17:00 до 20:00.

Нагадаємо, аварійні відключення електроенергії для промислових підприємств та організацій вже були застосовані у вересні. 

ПАТ "Київенерго" з грудня 2011 року входить в ДТЕК, яка в свою чергу входить до групи СКМ олігарха Ріната Ахметова. ДТЕК за 450,5 мільйона гривень придбав держпакет акцій компанії і довів свою частку в "Київенерго" до 72,33%; НАК "Енергетична компанія України" належить 25% +1 акція компанії.