У Києві під навчань з цивільного захисту не будуть вмикати сирени

19 Листопада 2018, 14:27
У Києві не буде вмикатись загальноміська система оповіщення під час проведення навчань з цивільного захисту 20-22 листопада. Про це у понеділок, 19 листопада, повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Київської міськдержадміністрації Роман Ткачук, передає Укрінформ.
 

«Під час проведення навчань планується увімкнення систем оповіщення міста, однак з мером ми обговорили це питання, і загальноміська система оповіщення вмикатись не буде. Можливе увімкнення систем оповіщення на об'єктах. Наприклад, якщо будуть проводитись навчання на заводі «Оболонь», то буде включено систему оповіщення самого об'єкту. Під час проведення навчань будуть залучені шість адміністративних районів міста Київ. У кожному з них проводитиметься перевірка на потенційно небезпечних об'єктах», – розповів Ткачук.

 

У свою чергу заступник начальника управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у м. Києві Олег Стоволос зазначив, що відтепер такі навчання будуть проводитись в Україні щоп'ять років. Адже востаннє заходи з цивільного захисту відпрацьовувалися майже десять років тому.

 

Він додав, що 21 листопада рятувальники відпрацьовуватимуть ситуацію з начебто «скиду великої кількості води з Дніпровської ГЕС», що, за легендою, призвело до підтоплення міста Київ.

 

«Буде перевірено дії шести районів міста, які потрапляють в зону підтоплення, для того, щоб навчити проводити евакуацію людей. Біля Труханового острова буде відпрацьована практична частина, де будуть задіяні аварійно-рятувальні служби як головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій України у м. Києві, так і КМДА щодо рятування людей на воді», – заявив Стоволос.

 

Нагадаємо, 18 листопада перший заступник директора департаменту транспортної інфраструктури КМДА Іван Шпильовий повідомив, що транспортні підприємства Києва забезпечені усім необхідним для роботи в зимовий період. 

Позначки: