У Києві переселенець організував канал фінансування терористів “ДНР”

16 Березня 2017, 11:54

У Києві працівники Служби безпеки затримали переселенця з тимчасово окупованих територій Донеччини, який організував канал фінансування терористичної організації «ДНР». Про це повідомили у прес-службі СБУ у четвер, 16 березня.

У відомстві зазначили, що кінцевими отримувачами коштів були двоє представників бандформування «МГБ» на прізвиська «Піонер» та «Німець», у минулому працівники правоохоронних органів України, які перейшли на бік бойовиків.

"Гроші використовувались на шкоду державним інтересам України для планування та проведення диверсійних акцій. Під час обшуку правоохоронці вилучили у зловмисника документи, що підтверджують протиправні дії, комп’ютерну техніку та засоби зв’язку", – йдеться у повідомленні прес-служби.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України. Затриманому оголошено про підозру та застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Невідкладні слідчі дії тривають.

Нагадаємо, у Києві працівникиСлужби безпеки України затримали одного з топ-менеджерів мережі супермаркетів, через яку фінансувалася терористична організація "ДНР".

Раніше у Запоріжжі правоохоронці викрили багатомільйонний канал фінансування тероризму через незаконні виплати псевдопереселенцям.