У Києві обвалилася підпірна стіна житлового будинку, почалося відселення людей

1 Грудня 2015, 13:00

У Києві вночі на проспекті Червонозоряному в Солом'янському районі стався зсув біля будинку, унаслідок чого обвалилася підпірна стіна будівлі. Про це інформує прес-служба адміністрації Києва.

На місце зсуву прибули півсотні рятувальників і працівників комунальних служб.

«Цієї ночі, одразу після зсуву, відбулося термінове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки з надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, на якому створено оперативний штаб із ліквідації наслідків НС», – йдеться у повідомленні.

За його словами, через зсув тимчасового відселення потребує 38 квартир багатоповерхівки, де мешкають 83 особи (з них 17 дітей та 2 пенсіонерів). На щастя, обійшлося без жертв.

«Для мешканців квартир, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації природного характеру, розгорнуто евакуаційний пункт у найближчій 144-й школі. Встановлено намет біля будинку, де кияни можуть погрітися та випити гарячого чаю. Наразі триває тимчасове відселення», – сказано в тексті.

Рятувальники та комунальні служби обрізають аварійно небезпечні ділянки зелених насаджень та приступили до звільнення 3-х автомобілів, які знаходяться у завалених деревами гаражах поблизу будинку.

Пантелеєв на своїй сторінці в Facebook уточнив, що внаслідок впала підпірна стінка житлового будинку.

«Жертв немає. Але пошкоджені гаражні будівлі та автомобілі», – повідомив чиновник.

Він написав, що очікуються результати геодезичних досліджень – «щоб розуміти, що далі робити з будинком».

Нагадаємо, в червні у столиці Грузії стався зсув ґрунту, який перегородив річку і спричинив повінь та стихійне лихо. А в листопаді через масштабний зсув ґрунту у М'янмі загинули більше 100 людей.