У Києві на уроці фізкультури померла семикласниця

4 Лютого 2011, 18:22

Дівчині, на ім’я Марина, стало погано під час занять бігом на очах у всього класу. Учитель відразу ж викликав «швидку допомогу», але вона приїхала надто пізно.

За попередніми даними, семикласниця померла від зупинки серця.

«Міліція виїхала на місце, але, розслідувати справу ми не будемо. Цим займатиметься прокуратура. – сказав начальник прес-служби столичної міліції Володимир Полищук.

На місці працює прокуратура і вже нібито здійснене вилучення документів з поліклініки, на обліку в якій стояла загибла учениця.

Зараз в школі слідчі опитують класного керівника і учителя фізкультури. Приїжджали також працівники райуправління освіти і міліції. Вилучили усі документи, які стосувалися учениці.

«Марина не була відмінницею, вчилася, як усі дітки. Але це дуже хороша дівчинка. Щоб вона часто хворіла, я не помічала», – сказала вчителька математики Євгенія Молочко.

Учора, за словами учителів, з дитиною усе було нормально. У школі також говорять, що загибла Марина сьогодні на уроці фізкультури пробігла декілька кругів і впала. Учні інших класів стверджують, що дівчинку дратували.

Як розповіли в управлінні освіти Оболонського району, «швидка» їхала за викликом півгодини. За цей час можна було донести дитину на руках до найближчої лікарні, яка розташована всього в двох кварталах від школи.