У Києві на Святошині поновилися сутички біля забудови, є поранені

8 Вересня 2016, 19:53

У Києві представники цивільного корпусу "Азов" штурмують забудову Київміськбуду у Святошинському провулку, де вже раніше відбувалися сутички. Про це повідомляє прес-служба організації.

"Триває штурм незаконної забудови у Святошинському провулку, 3. Горять шини", – сказано в повідомленні.

Наголошується, що представники організації штурмують паркани усіма підручними засобами. Територія покрита димовою завісою.

На місце події прибула поліція.

Як повідомили ЗМІ, внаслідок сутичок є постраждалі. Зазначається. що на місці працюють близько 100 представників Нацгвардії та Нацполіції. 

Нагадаємо, напередодні ввечері у Києві у Святошинському провулку, 2 сталися заворушення на будмайданчику Київміськбуду. Учасники конфлікту кидали петарди, димові шашки і світлошумові гранати, також тут сталася пожежа. Місцеві жителі повідомили, що територію захопили невідомі люди.  Прес-секретар київської поліції Оксана Блищик заявила, що конфлікт виник між групою людей (100-150 осіб) у камуфляжі та представниками забудовника. Київміськбуд стверджує, що дії протестувальників з блокування будмайданчика є незаконними, а провокатори навмисно перешкоджають будівництву.

В результаті поліція затримала близько 30 учасників заворушень.