У Києві на станції метро “Героїв Дніпра” тріснула платформа

27 Вересня 2016, 15:20

У Києві на платформі станції метро "Героїв Дніпра" з'явилася десятиметрова тріщина. Про це повідомив у Facebook начальник відділу зв'язків з громадськістю та ЗМІ Держслужби зайнятості Костянтин Коваленко.

За його словами, тріщина виникла через будівництво торгового центру над станцією, навколо якого виник скандал кілька тижнів тому.

Начальник прес-служби метрополітену Наталія Макогон повідомила Українським новинам, що небезпеки для пасажирів немає. Вона зазначила, що технічний нагляд на станції здійснюється постійно, і деформації конструкції станції не виявлено.

Як повідомлялося, 8 вересня на станції "Героїв Дніпра", над якою будують ТРЦ "Oasis Kyiv", було пошкоджене склепіння. Метрополітен відремонтував пошкодження і заявив, що воно не несе загрози пасажирам. На сайті Київради заєстрували петицію з вимогою негайно зупинити будівництво. Увечері 12 вересня кілька сотень активістів перекрили дорогу біля станції з вимогою негайно припинити будівництво. Акція тривала кілька годин, її учасники пообіцяли збиратися на цьому місці кожного вечора. поки їхні вимоги не виконають.

13 вересня у КМДА заявили, що представникам міської влади, ініціативній групі та замовнику будівництва вдалося досягти порозуміння. Сторони зобов'язали замовника будівництва повести експертизу щодо шкідливості будівництва та призначили на 29 вересня громадські слухання щодо забудови.