У Києві комунальники перевірять будинки з недостатньо гарячими батареями

20 Жовтня 2016, 22:26

Житлово-комунальна інспекція у місті Києві розпочала перевірки будинків, у яких фіксують недостатню температуру опалення. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, передає прес-служба відомства.

Він зазначив, що наразі понад 300 будинків столиці мають складнощі з постачанням тепла у зв’язку з пошкодженнями на тепломережах.

«Зараз ми маємо приріст пошкоджень за добу – 50-60 випадків. Під час запуску теплоносія мережі не витримують і маємо аварійні ситуації. Аварійні бригади мають добу на їх усунення, тож це тимчасові складнощі з подачею тепла. Я також звертаюся до правлінь будинків ОСББ, ЖБК, будинків, які не належать до управління комунальних служб міста, не зволікати із заявками на підключення тепла і забезпечити комфортну температуру в оселях людей в умовах погіршення погоди. Прагнення зекономити виправдане лише тоді, коли воно не загрожує комфорту й здоров'ю людей», – пояснив він.

Заступник голови КМДА також зазначив, що у будинках, де кияни скаржаться на недостатню температуру, буде здійснено перевірки. Залишити скаргу можна у міських контакт-центрах 1551 і 1557.

Нагадаємо, у Києві 12 жовтня почалася подача тепла у житлові будинки.

Український гідрометеорологічний центр прогнозує, що опалювальний сезон, з точки зору температурних умов, в Україні триватиме 160-180 днів