У Києві хочуть побудувати торговий центр над ще однією станцією метро

10 Жовтня 2016, 17:03

Київське інвестиційне агентство запропонувало побудувати торговий центр над станцією метро «Дорогожичі». Про це у Facebook написав повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель.

«Обговорювали можливість реконструкції станції метро «Дорогожичі» з надбудовою громадських приміщень. Київське інвестиційне агентство (КІА) запропонувало побудувати над цією станцією кілька поверхів та відкрити там торговий центр», – написав Майзель.

При цьому Майзель додав, що члени наукової ради відмовили КІА у розгляді цього проекту та висунули вимогу – спершу провести громадські слухання з цього питання.

«Якщо громада погодиться на будівництво торгового центру, то наукова рада ще раз розгляне цей проект. У разі позитивного рішення КІА зможе відправити його на інвестиційний конкурс», – написав директор Департаменту транспортної інфраструктури.

Київське інвестиціне агентство – комунальне підприємство, яке підпорядковується Київській міській державній адміністрації.

Як повідомлялося, 8 вересня на станції "Героїв Дніпра", над якою будують ТРЦ "Oasis Kyiv", було пошкоджене склепіння. Метрополітен відремонтував пошкодження і заявив, що воно не несе загрози пасажирам.

На сайті Київради заєстрували петицію з вимогою негайно зупинити будівництво. Увечері 12 вересня кілька сотень активістів перекрили дорогу біля станції з вимогою негайно припинити будівництво. Акція тривала кілька годин, її учасники пообіцяли збиратися на цьому місці кожного вечора. поки їхні вимоги не виконають.

13 вересня у КМДА заявили, що представникам міської влади, ініціативній групі та замовнику будівництва вдалося досягти порозуміння. Сторони зобов'язали замовника будівництва повести експертизу щодо шкідливості будівництва та призначили громадські слухання щодо забудови.

27 вересня на платформі станції метро "Героїв Дніпра" з'явилася десятиметрова тріщина. Влада Києва запевнила, над станцією «Героїв Дніпра» тривають виключно роботи з укріплення, жодних будівельних робіт зі зведення торговельного центру наразі не проводиться.