У Києві два автобуси і тролейбус тимчасово змінять маршрути

30 Березня 2017, 19:51

У суботу, 1 квітня, у зв’язку з проведенням продовольчих ярмарків в роботу автобусів маршрутів № 61 та № 73, а також тролейбусів маршруту № 37 вносяться зміни. Про це повідомив Київпастранс.

  • на вул. Лісківській, на ділянці від вул. Милославської до вул. Радунської, рух автобусів маршруту № 61 буде організовано за трасою: від зал. пл. «Троєщина» до вул. Радунської за діючою трасою, далі: вул. Милославська (без заїзду на вул. Лісківську);

  • на просп. Оболонському, на ділянці від вул. Героїв Дніпра до вул. Маршала Тимошенка, рух автобусів маршруту № 73 в напрямку вул. Милославської буде організовано за трасою: ст. м. «Героїв Дніпра» – вул. Героїв Дніпра – вул. Зої Гайдай – вул. Маршала Тимошенка – просп. Оболонський, далі за діючою трасою;

  • на вул. Марини Цвєтаєвої, на ділянці від просп. Маяковського до вул. Закревського, рух тролейбусів маршруту № 37А буде організовано за маршрутом № 37.

Як повідомлялося, у Києві з 23 березня з метою поліпшення транспортного сполучення житлового масиву Корчувате з центральною частиною маршрут автобусів № 20 подовжили до станції метро "Площа Льва Толстого".