У Києві до Євробачення створять спецлокацію для поранених бійців АТО

25 Квітня 2017, 13:21

У Києві до пісенного конкурсу Євробачення-2017 підготують спеціальну локацію для поранених українських бійців, які проходять реабілітацію у столичному госпіталі. Про це повідомила директор департаменту культури Київської міської державної адміністрації Діана Попова на прес-конференції у вівторок, 25 квітня.

За її словами, спецлокацію розмістять у музеї "Київська фортеця".

"Ми її робили спеціально, розуміючи, що це буде єдиною можливістю для поранених бійців, які знаходяться у військовому госпіталі приєднатися до святкування Євробачення у Києві. Це буде те, що об'єднує війну і мир ", – зазначила Попова.

Вона додала, що 14 травня на цій локації відбудеться благодійний фестиваль на підтримку військовослужбовців, які проходять службу в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Нагадаємо, влада Києва затвердила програму офіційних заходів на час проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017". Окрім того, на час проведення «Євробачення-2017» на киян і гостей столиці чекатиме насичена програма культурно-мистецьких заходів.

Як повідомлялося, перемогу у фіналі українського національного відбору на пісенний конкурс "Євробачення-2017"  25 лютого здобув гурт O.Torvald, з піснею Time.

Міжнародний пісенний конкурсу "Євробачення" відбудеться цьогоріч у Києві, оскільки українська співачка Джамала з піснею «1944» перемогла на Євробаченні-2016 у Стокгольмі.