У Києві COVID-19 виявили у 267 людей, четверо з них померли

6 Квітня 2020, 12:52

У Києві у 267 людей виявили коронавірусну хворобу, з них четверо померли. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на брифінгу 6 квітня, передає РБК-Україна.

 

Зокрема, за минулу добу захворіли ще 22 кияни.

 

"За минулу добу ще 22 киян захворіли. На сьогодні вже 267 підтверджених випадків. Захворіли 5 жінок від 29 до 71 року. 16 чоловіків від 24 до 82 років", – сказав він.

 

Нагадаємо, COVID-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Як з’ясувалося, першою інфекцію підхопила продавчиня креветок.

 

Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування, немає.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.

 

Зазначимо: більшість людей, які хворіють на COVID-19, переносять його як звичайний ГРВІ. ВООЗ оцінює летальність від захворювання на рівні 3,4%.

 

В Україні станом на 9:00 6 квітня зафіксовано 1319 випадків COVID-19.