У Києві чоловіка засудили до в’язниці за «жарти» про замінування метро

21 Березня 2016, 16:04

Уродженця Кіровоградської області засуджено до двох із половиною років позбавлення волі за неправдиве повідомлення про підготовку вибуху на станції метро «Дарниця». Про це повідомили у прес-службі Національної поліції.

«Допитаний у судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину. А про замінування повідомив, щоб розважитися. З’ясувалось, чоловік у минулому притягувався до кримінальної відповідальності і має проблеми зі психічним здоров’ям», – йдеться у тексті.

Вироком Дніпровського районного суду в місті Києві зловмисника за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу, засуджено до двох із половиною років позбавлення волі.

Окрім того, на підставі ст. 71 Кримінального кодексу України приєднано невідбуту частину покарання попереднього вироку, а відтак зловмисник проведе у в’язниці чотири роки і 32 дні.

Як повідомлялося, у Києві протягом останніх двох років багаторазово повідомляли про мінування аеропорту, вокзалів, станцій метро, розважальних та інших закладів.