У Києві через ремонт обмежать рух транспорту на ще двох мостах

29 Червня 2016, 15:14

У Києві рух автотранспорту на мосту ім. Є.О. Патона та на московському мосту буде частково обмежений. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Із 21:00 29 червня до 06:00 04 липня 2016 року у зв’язку з проведенням робіт з ремонту асфальтобетонного покриття у першій смузі руху на мосту ім. Є. О. Патона, у напрямку руху з просп. Возз’єднання на бульвар Дружби Народів, буде частково обмежено рух автотранспорту у місці виконання робіт», – йдеться у повідомленні.

Водночас рух автотранспорту Московським мостом буде частково обмежено із 30 червня та 1 липня.

«Із 21:00 30 червня до 6:00 1 липня 2016 року у зв’язку з проведенням ремонту асфальтобетонного покриття на Московському мосту (у напрямку руху з просп. Московського на просп. Генерала Ватутіна) буде частково обмежено рух автотранспорту у місці виконання робіт», – сказано в тексті.

Нагадаємо, в Києві триває ремонт на Південному мосту. 12 червня там повністю відновили рух після ремонту тротуарної частини. Тепер комунальники приступили до відновлення металевої прогонової будови уздовж лінії метрополітену. Капітальний ремонт Південного мосту розпочався 5 травня, а триватиме до 1 вересня 2016 року. Раніше проводилися роботи з ремонту асфальтобетонного покриття на мосту Метро.