У Києві біля Історичного музею масово вирубали дерева

7 Вересня 2016, 15:40

У Києві на території Національного музею історії України, де проходить реконструкція, вирубали 164 дерева. Про це у Facebook повідомили громадські активістки Дана Косміна та Яся Хоменко.

«За історичним музеєм вздовж схилу вирубали 164 дерева, і не відомо чи це повний список знищених зелених насаджень. При цьому дендроплан, документація, дозволи були відсутні у осіб, які здійснювали розпил вночі 06.09.16», – написала Косміна.

За її словами, сьогодні, 7 вересня, «Київзеленбуд» провів опис знищених дерев. Окрім того, на місце викликали поліцію для фіксації вирубаних дерев.

«Співробітники київзеленбуд нам повідомили про проект «пейзажний київ-оглядовий майданчик» від компанії Рошен. Проект в планах має за мету вирубити дерева вздовж схилу від музею до нових сходів які перебувають у реконструкції для нових видів на Київ», – додала Косміна.

Комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Подільського району у зв'язку з вирубкою дерев скликало готує листа до Державноі екологічної інспекції щодо проведення перевірки і притягнення до відповідальності винних осіб. 

За їх даними, завдано збитків приблизно на 500 000 грн. Проте остаточний висновок має зробити екологічна інспекція, повідомило підприємство у Facebook.

Нагадаємо, на Закарпатті виявили незаконну лісопилку зі зрубаними смереками.