У Києві 15 листопада почнуть встановлювати ялинку із піксельною верхівкою з 3D-ефектом

Акценти
12 Листопада 2012, 16:18

Вартість ялинки становитиме не менш як 2,5 млн гривень.

"Вона буде штучною, зроблена у вигляді металевого конуса, але буде виглядати так, як виглядала наша ялинка, яку звикли бачити кияни протягом останніх 25 років", – сказала Зоріна.

Вдень і вночі ялинка буде виглядати по-різному. "Вночі вона буде мати більше розкішний вигляд, а вдень – більш спокійний", – зазначила Зоріна.

Верхівка ялинки являє собою піксельну верхівку з 3D-ефектом, а нова комп'ютерна програма, яка буде управляти світлодіодним оформленням ялинки, відповідає найкращим світовим стандартам.

КМДА має намір засвітити штучну новорічну ялинку висотою 34,8 метра на майдані Незалежності 19 грудня.

Зоріна також розповіла, що виготовлення ялинки, її оформлення, монтаж і демонтаж буде здійснюватися за спонсорські кошти.

Нагадаємо, у 2011 році новорічну ялинку почали встановлювати 22 листопада, коли в Україні відзначалиДень Свободи(президент Віктор Янукович, як відомо, скасував це свято). Саме встановлення ялинки на Майдані прозвучало як одна із причин заборони судом акцій з нагоди 7-їрічниці Майдану на головній площі країни.

Торік ялинка також була штучноювперше в історії незалежної України. Її дизайн викликав насмішки киян у соцмережах, після чого дизайн дещо змінили.

Позначки:
90