У КСУ заперечили блокування роботи окремими суддями

19 Листопада 2020, 17:00

У Конституційному суді заперечують блокування роботи Суду окремими суддями. Про це йдеться на сайті відомства у четвер, 19 листопада.

 

Зазначається, що останнім часом у ЗМІ з’являються повідомлення про нібито блокування роботи КСУ окремими суддями, щоб унеможливити проведення пленарних засідань. Подібні чутки також поширюють окремі політики та громадські діячі.

 

Повідомляється, що більшість суддів КСУ перебувають на самоізоляції та працюють дистанційно – через захворювання  на COVID-19 у декількох суддів. Це зумовило відсутність кворуму для розгляду справ, що призвело до їх відкладення. Водночас, перебуваючи на самоізоляції, судді продовжують вивчати та опрацьовувати матеріали справ до розгляду на засіданні.

 

«Також наголошуємо, що жодних письмових чи усних повідомлень від суддів КСУ про відмову брати участь у розгляді будь-яких справ немає. Відразу після завершення лікування та при наявності кворуму робота КСУ буде відновлена в повному обсязі», – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо,  9 листопада Велика палата КСУ відклала тлумачення норм Конституції про землю як основне національне багатство – через відсутність кворуму.

Позначки: