У Кривому Розі підполковник поліції, якого впіймали на хабарі, вистрілив у себе з пістолета

9 Лютого 2016, 22:42

У Кривому Розі підполковник поліції під час затримання за хабар вистрілив у себе з травматичного пістолета. Про це в Facebook повідомила голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе.

«Сьогодні під час отримання хабара в розмірі 140 тис. гривень в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області управлінням внутрішньої безпеки Національної поліції був затриманий наш співробітник – підполковник Національної поліції України. Ми встановили, що він вимагав хабар за непритягнення до кримінальної відповідальності від людини, що прийняла рішення звернутися в поліцію із заявою про вимагання. Підполковник поліції був затриманий на місці злочину. Затримання проходило за участі прокуратури і СБУ, весь процес чітко задокументований. Під час затримання він вистрілив в себе з травматичної зброї і зараз перебуває під охороною в лікарні», – йдеться у повідомленні.

Деканоїдзе також пояснила, чому вважає за потрібне зробити цю інформацію публічною.

«Тільки так можна продемонструвати наше прагнення до очищення поліції від корупціонерів і хабарників. І я закликаю всіх українців не мовчати, а звертатися до нас, якщо наші працівники порушують закон», – наголосила голова Національної поліції.

Сегодня при получении взятки в размере 140.000 гривен в городе Кривой Рог Днепропетровской области управлением внутренне…

Опубліковано Khatia Dekanoidze 9 лютого 2016 р.

Як повідомлялося, у Запоріжжі СБУ викрила на хабарах трьох своїх співробітників.

Тим часом, на Дніпропетровщині Служба безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією затримала на хабарі заступника начальника слідчого відділу одного з районів поліції Павлограда.