У Криму знайшли тіла двох зниклих кримських татар – Меджліс

29 Серпня 2015, 20:54

Двох із трьох зниклих за останні півтора тижні кримських татар знайшли мертвими у суботу 29 серпня. Про це повідомив заступник голови Меджлісу Наріман Джелял на сторінці у мережі Facebook.

«Як щойно повідомив мені учасник національного руху Мустафа Хаїров, зниклих 21 серпня Селімова Мемета та Ібрагімова Османа знайшли сьогодні о 13:00 мертвими, за його словами, з ножовими пораненнями. Трупи закопали неподалік від кафе в селі Богданівка під Сімферополем», – написав він.

За його словами, з іншого джерела стало відомо, що особа підозрюваного у вбивстві встановлена, але його поки що не затримали, він у розшуку.

«За версією слідства – це побутове вбивство, що сталося після розпиття алкогольних напоїв і бійки, що виникла на цьому ґрунті», – розповів Джелял.

Офіційної реакції правоохоронних органів Криму поки наразі немає.

Як повідомлялося, в окупованому Криму зникли троє кримських татар з 21 серпня.

Нагадаємо, за даними РНБО України, у Криму за час анексії викрали щонайменше 21 кримського татарина. Із-поміж них Бітла Умеров (зник 24 липня 2015 року),Тимур Шаймарданов (зник 26 травня 2014 року), Сейран Зінедін (зник 30 травня 2014 року), Іслям Джеппаров і Джавдет Іслямов (зникли 27 вересня 2014 року), Ескендер Апселямов (зник 3 жовтня 2014 року).