У Криму відбудеться саміт глав держав Центральної Європи

23 Березня 2012, 08:57

«Це дуже важливий захід для України загалом й Криму, зокрема. Ми розуміємо, що напередодні курортного сезону і Євро-2012 (чемпіонат Європи з футболу 2012 року) у нас є прекрасна можливість заявити про себе на весь Європейський Союз, на всю Європу», – заявив начальник Головного управління зовнішніх зв'язків і міжрегіонального співробітництва Ради міністрів Криму Ігор Прімишев.

При цьому він зазначив, що з ініціативою проведення саміту в Криму виступив президент Віктор Янукович.

Він також заявив, що у зв'язку із закінченням переговорів щодо парафування угоди України і Європейського Союзу про асоціацію, що заплановано на 30 березня, саміт буде присвячений питанням європейської інтеграції.

Також Прімишев повідомив, що в цьому заході візьмуть участь більш як 20 високопоставлених посадових осіб.

Зокрема, від імені президента були направлені офіційні запрошення державам Центральної й Східної Європи, а також керівництву європейських політичних інститутів, Президентові Європейської комісії Жозе Мануелю Баррозу й Президентові Ради Європейського Союзу Герману ван Ромпею.

Нагадаємо, у березні Кабінет Міністрів створив організаційний комітет з підготовки і проведення саміту глав держав Центральної Європи, очолив який перший віце-прем'єр-міністр Валерій Хорошковський.

17-й саміт відбувся у Варшаві (Польща) у травні 2011 року.