У Криму суд залишив під вартою одного з “українських диверсантів”

25 Листопада 2016, 16:33

У Севастополі міський суд 25 листопада відмовив у зміні запобіжного заходу щодо одного з трьох затриманих у Криму «українських диверсантів» – Володимира Дудки. Про це повідомили в прес-службі суду.

«Севастопольський міський суд розглянув апеляційні скарги адвокатів Дудки В.М. про зміну щодо нього запобіжного заходу на домашній арешт або заставу. Суд відмовив у задоволенні скарг, постанова суду першої інстанції залишено без зміни», – ідеться в повідомленні.

Ленінський районний суд Севастополя 10 листопада обрав щодо Володимира Дудки запобіжний захід – тримання під вартою терміном на 2 місяці. Громадянина України підозрюють у «приготуванні до диверсії, вчиненому організованою групою».

Читайте також: У Міноборони спростували заяву ФСБ РФ про затримання у Криму українських розвідників

Як повідомлялося, у ФСБ Росії заявили про затримання 9 листопада на території окупованого Криму в Севастополі "учасників диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міноборони України". Згодом стали відомі імена трьох затриманих – це Дмитро Штибліков, Олексій Бессарабов і Володимир Дудка.

За даними ЗМІ, Дудка працював сапером у підконтрольному Росії севастопольському управлінні МНС. Навесні 2014 року Дудку як фахівця з розмінування Інкерманських штолень узяли на роботу. Його брат Петро стверджує, що він пропрацював там аж до дня арешту, проте зараз його звільнили заднім числом. Син затриманого повідомив, що підозрює, ніби батько міг давати свідчення під погрозами на адресу рідних.