У Криму скоротять кількість міністерств та парламентських комісій

10 Лютого 2011, 09:03

Про це в інтерв’ю “Коммерсант-Украина” заявив голова уряду Автономної республіки Крим Василь Джарти.

«Думаю, в Криму буде повністю перезавантажена вертикаль влади – Верховної ради, Ради міністрів, міських і районних рад», – заявив він. «Цілком можливо, що кількість комісій Верховної ради скоротиться з 16 до 8. Зменшиться і кількість міністерств», – повідомив Джарти.

За словами голови кримського уряду, «два-три міністерства будуть об’єднуватися в одне». «Цілком можливо, що мої заступники стануть ще й міністрами. Ми сформуємо структуру, максимально відповідну структурі Кабінету міністрів України», – заявив Джарти.

«Виходячи з нової структури ми будемо вибудовувати відносини з Верховною Радою і Верховною радою Криму, щоб у кримського міністерства була одна комісія Верховної ради, а у комісії – кілька міністерств, щоб депутат ВР АРК входив в одну комісію, а не як зараз – у три-чотири», – додав він.

Джарти повідомив, що питання скорочення міністерств, постійних комісій парламенту, а також роботи депутатів та їх функцій буде обговорюватися 15 лютого, перед сесією Верховної ради Криму, на засіданні політради кримської республіканської організації Партії регіонів.

«Ми зробимо так, щоб питання від селищної ради і райадміністрації доходили до ВР АРК і Ради міністрів і їх рішення були максимально ефективні», – запевнив Джарти.