У Криму попередили про перебої з електропостачанням

16 Вересня 2018, 17:59

У Сімферополі та Сімферопольському районі з 17 вересня по 26 жовтня можуть спостерігатися перебої з електропостачанням через роботи на Таврійській ТЕС. Про це повідомляє «Крименерго».

 

«У рамках забезпечення схеми видачі потужності другого блоку Таврійської ПГУ-ТЕС – спорудження заходів існуючих ліній електропередачі на нову теплову електростанцію. Для їх підключення необхідно розрізати три ЛЕП 110 кВ: Сімферопольська – Кубанська, Сімферопольська – Східна і Сімферопольська – Мар'їно», – йдеться в повідомленні, передають «Крим.Реалії».

 

За даними підприємства, зараз приведені в готовність всі резервні джерела електрозабезпечення. Також в «Крименерго» попередили жителів півострова про планові відключення світла в жовтні. Нагадаємо, в червні 2018 року Міністерство енергетики Росії повідомило, що будівельні роботи на Севастопольській та Сімферопольській електростанціях в анексованому Криму «в цілому завершені».

 

У Сімферополі і Севастополі російський «Технопромекспорт» будує дві теплові електростанції сумарною потужністю 940 МВт. Введення в експлуатацію перших двох блоків станцій було заплановано на першу половину 2018 року.

 

Нагадаємо, 13 червня в окупованому Криму сталося масштабне відключення від енергопостачання, зокрема, територія всього півострова залишилася без електрики та мобільного зв'язку. Місцеві мешканці повідомили, що не працюють світлофори та тролейбуси.