У Криму політв’язень Балух відмовився припинити голодування

11 Квітня 2018, 17:43

У окупованому Криму незаконно засуджений український активіст Володимир Балух в середу, 11 квітня, відмовився припинити голодування. Про це повідомляє громадська організація Крим.SOS.

 

Зазначається, що 11 квітня в так званому Роздольненському районному суді в анексованому Криму відбулося чергове засідання у справі Балуха.

 

"Володимир виглядає виснаженим. На попередніх засіданнях він говорив про те, що у нього немає сил що-небудь говорити", – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, 6 квітня перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко закликала незаконно ув'язненого в окупованому Криму українця Володимира Балуха припинити голодування. Згодом, 10 квітня, народні депутати України також звернулися до Балуха з проханням зупинити голодування у зв’язку зі стрімким погіршенням його здоров’я та ризику втрати життя. Зокрема, звернення підписали: Рефат Чубаров, Світлана Заліщук, Мустафа Найєм, Єгор Соболєв, Владислав Голуб, Сергій Лещенко, Валерій Карпунцов, Юрій Соловей, Іван Спориш, Олег Мусій, Віктор Кривенко, Володимир Арешонков, Юрій Дерев’янко, Леонід Ємець, Тетяна Острікова, Михайло Головко, Юрій Павленко, Андрій Білецький, Борислав Береза, Ігор Шурма, Віктор Вовк, Геннадій Кривошея.

 

Нагадаємо, 19 березня в окупованому Криму засуджений український активіст Володимир Балух оголосив безстрокове голодування. 

 

16 січня в окупованому Криму  Балуха засудили на 3 роки 7 місяців колонії-поселення та оштрафували на 10 тисяч рублів. Однак 14 березня в окупованому Криму так званий Верховний суд змінив вирок  Балуху. Суддя виключив з обвинувального акту пункт про придбання боєприпасів, у зв'язку з цим вирок змінили до трьох років та п'яти місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.