У Криму чиновника-“регіонала” звинувачують у завданні збитків на 60,5 млн грн

17 Жовтня 2011, 09:50

Про це пише газета «Коммерсанть-Украина» в матеріалі «Сточное дело».

Зокрема, він підозрюється в перевищенні влади при видачі дозволу на скидання в море каналізаційних стоків.

Кримінальна справа порушена за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу («зловживання владою або службовим становищем»; передбачає покарання до 8 років позбавлення волі).

Стало відомо, що неочищені стоки зливалися в море в районі міста Судак, причиною чого стали «протиправні дії чиновника (Євгенія Бубнова – Ред.)».

«За підрахунками фахівців, збитки від забруднення моря протягом 2010-2011 років склали 60,5 млн грн. У справі ведеться слідство», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Голова Республіканського комітету з охорони навколишнього природного середовища розповів, що кримінальну справу порушено за фактом видачі ним спеціального дозволу на водокористування кримському республіканському підприємству «Виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства міста Судак».

«Це необхідна процедура. Перед тим, як я затверджую, її узгоджують всі відповідні органи, а їх не менше вісімдесяти. Тільки після цього приймається рішення про видачу спеціального дозволу», – пояснив Бубнов.

Поки він продовжує виконувати свої обов'язки. За інформацією видання, в понеділок, 17 жовтня, суд повинен обрати йому міру запобіжного заходу.

Як пише видання, кримські ЗМІ відзначають, що з 2001 по 2002 рік Бубнов був віце-президентом у роботі з юридичними особами ТОВ «Фірма «Консоль ЛТД», якою в той період керував нинішній глава кримського парламенту Володимир Константинов, і пов'язують порушення кримінальної справи зі спробою послабити команду спікера. Константинов поки не дає з цього приводу коментарів.

«Я не знаю, про яку кримінальну справу ви говорите», – заявив спікер.

Перший віце-прем'єр АРК Павло Бурлаков зазначив, що кадрові висновки в комітеті з охорони природи будуть зроблені в залежності від результатів слідства.

Нагадаємо, це вже друга кримінальна справа, порушена в Криму проти високопосадовця з Партії регіонів. Наразі Комунарський районний суд Запоріжжя розглядає справу колишнього голови Верховної ради Автономної республіки Крим Анатолія Гриценка.