У Крим з РФ незаконно прибули 11 військових вертольотів і 8 літаків, що відмовилися проходити прикордонний контроль

Акценти
1 Березня 2014, 12:52

Водночас у відомстві зазсняають, що змушені посилити охорону місць розташування підрозділів з охорони державного кордону, зберігання зброї, об’єктів інфраструктури.

«На ранок 1 березня пункт пропуску «Сімферополь-авіа» продовжують оточувати озброєні особи, які не втручаються в роботу контрольних служб. За добу через пункт пропуску оформлено 13 літаків. Пункт пропуску «Крим-Кавказ» також здійснює роботу в штатному режимі. За минулу добу оформлено 11 паромів. Перед пунктом пропуску у сервісній зоні перебуває численна група військовослужбовців ЧФ РФ, які у роботу пункту пропуску не втручаються». – йдеться у повідомленні.

У відомстві також зазначають, що 28 лютого 11 військових вертольотів та 8 літаків, які здійснили незаявлену посадку на аеродромі «Кача» та «Гвардійське», відмовилися від прикордонно-митного оформлення. Також спостерігається активне переміщення військових кораблів ЧФ РФ.

Крім того, вчинялися спроби блокування Севастопольського загону морської охорони, E У Держприкордонслужбі вважають всі ці дії порушення двосторонніх угод, що регламентують перебування ЧФ РФ у Криму.

Як повідомлялось, раніше виконувач обов’язків міністра оборони Ігор Тенюх заявив, що нарощуванням військ у Криму Росія порушує низку законів України і міжнародних угод.

сьогодні на засіданні Кабміну прем’єр-мінстр Арсеній Яценюк заявив, що уряд України вимагає від влади Росії негайно відкликати свої війська з Криму.

90