У Кремлі розповіли, про що Путін домовився із Трампом

14 Листопада 2016, 22:42

Обраний президент США Дональд Трамп і президент РФ Владімір Путін провели телефонну розмову. Про це повідомляє прес-служба Кремля.

Згідно з повідомленням, Путін і Трамп нібито висловилися на користь активної роботи для нормалізації відносин між США і Росією і домовилися про "готовність вибудовувати партнерський діалог з новою адміністрацією на принципах рівноправності, взаємної поваги і невтручання у внутрішні справи один одного".

"Підкреслено, зокрема, важливість створення надійної основи двосторонніх зв'язків шляхом розвитку їхнього торговельно-економічного компоненту… Домовлено продовжити контакти по телефону і в перспективі передбачити особисту зустріч, підготовкою якої займуться представники обох сторін", – йдеться в повідомленні.

Крім того, Путін і Трамп відзначили необхідність об'єднання зусиль у боротьбі з міжнародним тероризмом та екстремізмом.

"У цьому ракурсі обговорювалися і питання врегулювання кризи в Сирії", – інформує прес-служба.

Читайте також: Трамп звинуватив Росію у неповазі до лідерів США та зриві перемир'я в Сирії

Нагадаємо, на початку передвиборчої кампанії критики Трампу не раз дорікали через компліменти на адресу російського президента Владіміра Путіна. Крім того, Трамп заявив, що готовий розглянути визнання Криму частиною Росії і питання зняття санкцій у разі обрання на пост глави держави.

Також Трампа і його оточення підозрюють у ділових зв'язках з Росією. Раніше видання Huffington Post повідомляло, що радник Трампа на початку липня відвідав з візитом Росію, а після його повернення команда кандидата запропонувала зміни до програми Республіканської партії США, які передбачають виключення пункту про допомогу Україні зброєю.