У Кременчуці засудили депутата, який зламав щелепу колезі

Акценти
15 Листопада 2012, 23:43

Суддя постановила, що  Мітюк також повинен виплатити 13 тис 230 грн матеріальної і 20 тис грн моральної шкоди Сергію Гаріфову, а також 16 тис 390 грн за відшкодування витрат на стаціонарне лікування перелому нижньої щелепи.

Прокурор Інна Семеняченко в ході судового процесу 15 листопада попросила для засудженого покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки.

Постраждалий  також наполягав на максимальному терміні покарання. Раніше в позові він також просив стягнути з Мітюк 13 тис 230 грн матеріального і 1 млн грн морального відшкодування.

Нагадаємо, інцидент стався 30 серпня під час сесії Автозаводської райради депутат. За словами депутатів, Мітюк повісив свій піджак на крісло Гаріфова, а той зробив йому зауваження. У відповідь  Мітюк вдарив колегу. Пізніше називалися й інші можливі причини інциденту: від особистої образи до бізнес-інтересів обох чоловіків.

Проти депутата Мітюк прокурор Полтавської області Андрій Миронов порушив кримінальну справу за умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження та хуліганство .

Позначки:
90