У Красний Луч прибули 100 російських військових, бойовики розгорнули масштабні навчання – ІО

10 Лютого 2016, 10:02

У Красному Лучі розвідка зафіксувала появу підрозділу військовослужбовців ЗС РФ. Про це йдеться у повідомленні координатора групи «Інформаційний опір», нардепа Дмитра Тимчука на сторінці у мережі Facebook.

«Прибувають групами по 10-15 осіб на автотранспорті. На ранок 10.02.2016 прибуло всього близько роти (до 100 осіб). Окремо перекидається бронетехніка – близько 15 од. ББМ (БТР-70, БМП-2, МТ-ЛБ)», – йдеться у повідомленні.

Крім цього, згідно з текстом, збройні формування «ДНР» посилено проводять заходи з бойової підготовки.

«На полігонах «навчальних центрів» йдуть постійні тактико-польові навчання зі злагодження підрозділів та відпрацювання взаємодії мотострілкових і бронетанкових підрозділів в бойових умовах», – зазначає Тимчук.

За його словами, керівництво «ДНР» з 09.02.2016 р по 11.02.2016 р проводить масштабні командно-штабні навчання (переважно задіяні підрозділи і частини, дислоковані в районі м.Донецьк та Горлівка).

«У навчаннях беруть участь 1-а, 3-я, 5-я і 100-а «мотострілкові бригади» (омсбр) «ДНР», – зауважує він.

Також розвідка зафіксувала проведення штурмовим підрозділом «Сомалі» (керівник «Гіві», М.Толстих) комплексу батальйонних тактичних навчань щодо дій в умовах міста за підтримки бронетехніки.

«Навчання проводилося в промислових районах Донецька на базі покинутих і зруйнованих підприємств», – резюмує Тимчук.

Як повідомлялося, у Донецьк прибули російські морські піхотинці.