У Краснова діагностували черепно-мозкову травму – адвокат

3 Березня 2016, 23:59

Захист очільника цивільного корпуса "Азов-Крим" Станіслава Краснова заявляє, що СБУ вирішила виставити охорону в 3-й міській клінічній лікарні, куди його було госпіталізовано. Про це сказав журналістам адвокат Краснова Андрій Мамалига.

За словами Мамалиги, у Краснова діагностували черепно-мозкову травму, через що його переведуть у реанімацію, де він пробуде мінімум до 4 березня.

Самого Краснова у час оголошення рішення в залі не було, оскільки раніше він нібито знепритомінв під час спроби вручити йому підозри у тероризмі та державній зраді.

Суд постановив, що Краснов зобов'язаний перебувати під домашнім арештом до 24 квітня.

Наразі на сторінці руху «Азов» у мережі Twitter повідомили, що Краснов нібито перебуває у реанімації.

У свою чергу в СБУ заявили, що куратором Краснова у Росії був активіст кремлівського руху «Наши» і працівник ГРУ ГШ РФ Константін Голосков.

Нагадаємо, Станіслава Краснова та Оксану Шелест затримали 28 лютого.

Крім того, СБУ звинуватила Краснова у передачі списків полку «Азов» російським спецслужбам, а також в тому, що він отримав від російських кураторів завдання підготувати вбивство активіста на адміністративному кордоні з окупованим Кримом з метою дестабілізувати ситуацію.

Краснов розповів, як його затримали і катували спочатку в лісі, а згодом у СБУ.

2 березня Краснова звільнили з-під варти, оскільки за три доби так і не висунули звинувачень.

Цього ж дня суд почав засідання щодо обрання запобіжного заходу, проте Краснова госпіталізували, оскільки він був сильно побитий, і суд продовжився без його присутності.