У Краматорську затримали працівницю мобільної компанії, що “зливала” терористам дані про абонентів

11 Серпня 2015, 22:39

У Краматорську Донецької області міліція затримала працівницю мобільної компанії, яка надавала бойовикам так званої "ДНР" дані про абонентів. Про це повідомив начальник ГУМВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін у Facebook.

"Працівниками кримінальної міліції Донецького обласного главку була встановлена жінка-посібник терористів. Ця дама, працюючи в одній з компаній мобільного зв'язку в Краматорську, використовуючи свої службові повноваження, надавала терористам дані – ПАК-коди до абонентських номерів. Далі через інтернет-помічник оператора можна було отримувати інформацію про телефонні з'єднання абонента", – написав Аброськін.

Конфіденційну інформацію жінка передавала так званому "начальнику карного розшуку поліції ДНР" Сергію Тимошенку, який раніше працював у Ворошиловському райвідділі міліції Донецька.

"Маючи такі коди, у нього був відкритий доступ до деталізації телефонних з'єднань будь-якого громадянина України, користувача цього оператора", – пояснив Аброськін.

 

Сотрудниками криминальной милиции Донецкого областного главка была установлена женщина-пособник террористов. Эта дама, р…

Posted by Вячеслав Аброськин on 11 августа 2015 г.

Як повідомлялося, СБУ впіймала харків'янина, який доповідав «ДНРівцям» про військову техніку ЗСУ

Також нагадаємо, на Луганщині затримали інформатора, якого терористи завербували погрозами.