У Краматорську засудили молодиків, які на День Незалежності спалили шість державних прапорів

10 Грудня 2015, 13:55

За наругу над державними символами засуджено трьох мешканців Краматорська. Про це повідомила прокуратура Донецької області.

«Краматорський міський суд підтримав позицію державного обвинувачення та визнав трьох мешканців м. Краматорська Донецької області винними у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 296 (хуліганство) та ч. 1 ст. 338 (наруга над державними символами) КК України», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, під час судового розгляду встановлено, що у ніч на 24 серпня поточного року, напередодні Дня незалежності України, троє молодиків 1991, 1995 та 1996 років народження, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, зняли шість державних прапорів з флагштоків житлового будинку у місті Краматорську та спалили їх.

У судовому засіданні обвинувачені свою провину визнали та розкаялись.

Найстаршому з хлопців, який скоїв вказаний злочин у період умовно-дострокового звільнення, судом призначено покарання у вигляді 1 року 6 місяців позбавлення волі. Його поплічників засуджено до 1 року 4 місяців позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік і 6 місяців.

Також прокуратурою м. Краматорська до міського суду спрямовано клопотання про застосування заходів виховного характеру до двох неповнолітніх, які 15 вересня поточного року зірвали Державний Прапор України з будівлі загальноосвітньої школи № 11 у м. Краматорську та навмисно його забруднили.

Нагадаємо, молодиків затримали в день скоєння злочину.