У Краматорську відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО Василю Білому

3 Березня 2016, 08:17

У Краматорській загальноосвітній школі №13 відкрили меморіальну дошку пам'яті загиблого воїна АТО, жителя міста Василя Білого. Про це повідомилапрес-служба Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Участь в заході взяли т.в.о. заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, представники міської влади, 46 окремого батальйону Збройних сил України "Донбас", Всеукраїнського союзу ветеранів АТО і сім'я загиблого.

"Ця стела повинна бути постійним прикладом і нагадуванням для тих, хто тут навчається і колись піде в доросле життя. Це приклад того, як треба жити і любити свою країну. Спасибі Василю Білому і його загиблим товаришам, що ми все-таки втримали Україну. На згадку про них ми повинні відновити нашу Батьківщину ", – підкреслив Стокоз.

Василь Білий вступив до лав Національної гвардії України з початку збройного конфлікту на Донбасі. У липні 2014 він брав участь у визволенні міст Лисичанськ та Попасна від окупантів. Під час проходження по "зеленому коридору", який перетворився для воїнів в кривавий, потрапив в засідку під с. Червоносільське. В машину, в якій перебував Василь, потрапив танковий снаряд. Воїн загинув разом з сімома побратимами.

Указом президента України від 1 жовтня 2014 року Василь Білий посмертно нагороджений Орденом "За мужність" III ступеня.

Нагадаємо, влітку 2015 року військовим, що загинули у збитому Іл-76, відкрили меморіал у Дніпропетровську.