«Хотів би зазначити, що в Раді Європи позитивно відзначено призначення заступника генерального прокурора, відповідального за міжнародний напрямок, Лілії Фролової. Зокрема, відзначено, що це загальноєвропейська практика, і присутність такого заступника, який би відповідав за цей напрям предметно, безумовно, сприятиме поглибленню співробітництва», – сказав Перебійніс.
За його словами, під час консультацій обговорили актуальні проблеми реформування інституту прокуратури в Україні, в тому числі щодо законодавчого забезпечення цього процесу.
Перебійніс запевнив, що консультації засвідчили налаштованість усіх гілок державної влади України тісно взаємодіяти між собою в процесі реформування інституту прокуратури в Україні, а також продемонстрували прагнення української сторони ефективно співпрацювати з Радою Європи і Венеціанською комісією у цій сфері.
«Керівництво Ради Європи підтвердило свою готовність надати необхідне експертне, методичне і практичне сприяння з метою підготовки нової редакції Закону України «Про прокуратуру», який буде відповідати нормам і стандартам Ради Європи у сфері організації і функціонування інституту прокуратури, підкреслив представник», – МЗС.
«Проведення консультацій стало ще одним кроком у контексті реалізації домовленостей, досягнутих на саміті Україна-ЄС у лютому цього року з метою підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», – сказав Перебійніс.
Як повідомлялось, нещодавно Фролова заявила, що Європа вже не вважає справу Тимошенко політичною.
Водночас Фролова запевняла, що призначенна на посаду заступника генпрокурора на за участь у газовій справі Юлії Тимошенко, а боротьбу з корупцією.
Нагадаємо, 22 березня генеральний прокурор Віктор Пшонка призначив своїм заступником Лілію Фролову, яка представляла державне обвинувачення у газовій справі проти Юлії Тимошенко, за якою вона засуджена до 7 років ув'язнення.
Опозиція пов'язує це підвищення безпосередньо зі справою екс-прем'єра.