У Кожари запевняють, що хакери не завдали шкоди інтересам МЗС

29 Жовтня 2013, 14:16

"МЗС здійснив відповідні перевірки, і я можу вам офіційно заявити про те, що ніякого втручання і витоку інформації з офіційного сервера МЗС, а також поштової скриньки МЗС не було", – заявив Перебийніс.

Разом з тим він повідомив, що була отримана інформація про злам резервної пошти посольства України в Азербайджані, яка перебувала на сервері приватного азербайджанського провайдера, і в даний час уже не працює.

"Ці документи не є з обмеженим доступом, тому ніякої шкоди інтересам України або Азербайджану нанесено не було" , – додав представник МЗС.

МЗС вже звернувся до відповідних органів, а також вживає заходів для посилення контролю та безпеки інформаційних потоків.

Як повідомлялось, 28 жовтня хакери з групи Anonymous заявили, що отримали доступ до листів на домені українського МЗС mfa.gov.ua,.

Хакери написали, що багато листів стосуються голови Нафтогазу України Бакуліна та його стосунків з ФСБ, про українських міністрів, парламент, стосунки з ОАЕ та азербайджанськими нафтовими групами, пересилками військових вантажів та багато чого іншого.