У Конгресі США з’явився законопроект про нові санкції проти Росії

11 Квітня 2018, 09:00

У Конгресі США з'явився новий законопроект про введення санкцій проти Росії у зв'язку зі справою про отруєння екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки Юлії у британському місті Солсбері. Відповідний законопроект з'явився в базі документів Конгресу США.

 

Згідно з законом санкції передбачають заборону на фінансові операції, пов'язані з державним боргом РФ.

 

Зокрема, обмеження можуть торкнутися торкнутися Сбербанку, ВТБ, Газпромбанку, Банку Москви, Россельхозбанку, Промсвязьбанку і Внешэкономбанку.

 

Окрім цього, під санкції можуть потрапити угоди з цінними паперами, випущеними Центробанком, Фондом національного добробуту і Федеральним казначейством.

 

Зазначається, що обмеження повинні вступити у силу не пізніше 60 днів після їх прийняття.

 

Нагадаємо, американські конгресмени в п'ятницю, 6 квітня, представили законопроект, який передбачає введення обмежувальних заходів відносно РФ через атаку в Солсбері.

 

Напередодні управління з контролю за іноземними активами Держказначейства США (OFAC, Office of Foreign Assets Control) оприлюднило санкційний список проти 24 російських бізнесменів і чиновників зі "кремлівського списку", фінансових установ, державних і приватних компаній, яких пов'язують з Кремлем.