У Конгресі США провели секретний брифінг щодо роботи “Касперського”

27 Вересня 2017, 14:33

Комітет Палати представників Конгресу США з науки, космосу і технологій 26 вересня провів закритий брифінг, присвячений роботі "Лабораторії Касперського". Про це в середу, 27 вересня, повідомило агентство Bloomberg з посиланням на джерела.

Під час засідання обговорювалися, зокрема, недавні дії американської влади щодо міжнародної компанії, яка базується в Москві. При цьому джерело Bloomberg не уточнили, хто виступив перед конгресменами, і не навів інших подробиць засідання, пославшись на його конфіденційний характер.

В середині вересня Сенат США проголосував за заборону використання програмного забезпечення "Лабораторії Касперського" федеральними установами, пославшись на те, що ця компанія може бути інструментом Кремля і нести загрозу для національної безпеки.

Раніше Міністерство внутрішньої безпеки США заборонило державним установам країни користуватися програмним забезпеченням російської "Лабораторії Касперського" через побоювання, що ця компанія "може бути пов'язана з організованим іншою державою кібершпіонажем". 

Нагадаємо, адміністрація президента США виключила російську «Лабораторію Касперського» з двох списків схвалених постачальників послуг та програмного забезпечення для урядових установ.