У Комсомольську вигадали безглузду абревіатуру, аби не декомунізовувати місто

Акценти
17 Лютого 2016, 22:36

У Комсомольську Полтавській області місцева влада знайшла спосіб фактично залишити колишню назву міста. На сесії винесли проект рішення, яким пропонується обґрунтувати назву «Комсомольськ» як таку, що не містить символіку комуністичного (тоталітарного) режиму. Про це інформує прес-служба Комсомольської міськради.

«17 вересня минулого року в нашому місті були проведені громадські слухання з теми «Перейменування міста Комсомольська». На цих слуханнях більшість учасників проголосували за те, щоб залишити назву міста «Комсомольськ». На сесії міської ради у жовтні 2015 року було затверджено цю резолюцію. Сьогодні виноситься проект рішення, яким пропонується обґрунтувати назву нашого міста яка таку, що не містить символіку комуністичного (тоталітарного) режиму», – йдеться у повідомленні.

Місцева влада вирішила скористатися ідеєю заслуженого вчителя України Сергія Залізняка.

Він запропонував вважати назву «Комсомольськ» не похідною від «комсомол», а від слів: КОлектив Молодих СОціально МОтивованих Людей (Ь) Справжніх (Ь) Козаків.    

«Таким чином, ми виконуємо вимоги Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» і відходимо від такої символіки», – запевняє влада Комсомольська.

Читайте також: В Україні декомунізовано тільки п'яту частину назв населених пунктів – інфографіка

Нагадаємо, профільний комітет Верховної Ради запропонував депутатам перейменувати місто Дніпропетровськ у Дніпро.

90