У комітеті Ради не змогли розглянути законопроект про нацбезпеку

21 Березня 2018, 16:52

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони не зміг провести засідання, на якому планувалось розглянути президентський законопроект про нацбезпеку через відсутність кворуму.

 

Голова безпекового комітету Сергій Пашинський вважає, що зрив кворуму – це провокація, направлена проти розгляду відповідного законопроекту.

 

"Станом на сьогодні я бачу повну відсутність кворуму і я вбачаю в цьому провокацію і зрив розгляду надважливого закону, який зініціював Президент України Порошенко, №8068 про національну безпеку України. На жаль, змушений закрити засідання нашого комітету", – сказав Пашинський.

 

Відомо, що на засіданні комітету були присутні 8 депутатів,у той час, як кворум становить 10.

 

На засідання комітету прийшла народний депутат Надія Савченко, яка нещодавно рішення Ради була виключена зі складу комітету.

 

"Я оскаржила рішення про виключення мене з комітету, тому маю право бути присутньою тут", – заявила Савченко.

 

Повідомляється, що не прийшли на засідання комітету: Олександр Бригинець (БПП), Артур Герасимов (БПП), Андрій Білецький (позафракційний), В'ячеслав Богуслаєв (група "Воля народу"), Сергій Льовочкін ("Опозиційний блок"), Юлій Мамчур (БПП), Семен Семенченко ("Самопоміч"), Ірина Фріз (БПП), Дмитро Ярош (позафракційний).

 

Напередодні у комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони заявили про суттєві зміни у президентському законопроекті про нацбезпеку №8068.

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко у середу, 28 лютого, вніс до Верховної Ради законопроект про національну безпеку.

 

Відповідний документ визначає фундаментальними національними інтересами України є інтеграція в європейський політичний, економічний, безпековий, правовий простір, набуття членства в Європейському Союзі та в НАТО.