У книгарні «Є» відбудеться презентація книжки Олександра Данилюка «Ті, що стомилися боятися. Дебальцеве 2015 очима фронтового лікаря»

18 Лютого 2020, 11:32

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки Олександра Данилюка «Ті, що стомилися боятися. Дебальцеве 2015 очима фронтового лікаря», яка відбудеться 18 лютого. Початок заходу – о 18:30.  

 

 

Героїчні й трагічні події зими 2015 – бої поблизу містечка Дебальцеве – подані їхнім безпосереднім учасником, військовим хірургом. Час, що минув відтоді, жодним чином не применшив значення тих боїв.

 

Відчути і пережити їх знову і знову, щоб переконатися: так долають страх, так народжується віра в незламність добра, так ми стаємо переможцями.

 

Що більше часу минає від початку російсько-української війни, то частіше можна почути, мовляв, люди стомилися. І найголосніше звучить ця риторика від тих, кого війна торкнулася найменше.

 

Натомість ця книга про людей, які, якщо й стомилися, то стомилися боятися. Про тих, хто вже не боїться ні ворога, ні зради, ні смерті. Бо війна нас загартувала «найвищим гартом». Ми стали нацією, яка справді вміє воювати. Так, часом програвали. Але сьогодні ми готові лише перемагати.

 

У нас просто немає вибору, немає іншого шляху вижити.

 

Адреса книгарні «Є»:

м. Київ, вул. Лисенка, 3,

м. «Золоті ворота»

Вхід вільний