У КНДР заявили, що будуть збивати бомбардувальники США за межами країни

25 Вересня 2017, 21:51

КНДР збиватиме американські стратегічні бомбардувальники, навіть якщо вони пролітають поза повітряним простором країни. Про це заявив міністр закордонних справ КНДР Лі Ен Хо в Нью-Йорку, де завершується Генеральна Асамблея ООН.

«Весь світ повинен добре розуміти, що саме США першими оголосили війну нашій країні», — сказав він.

Нагадаємо, 23 вересня стратегічні бомбардувальники США пролетіли вздовж кордонів КНДР. Цього ж дня у Північній Кореї поблизу полігону для ядерних випробувань стався землетрус магнітудою 3,4. Раніше КНДР вшосте випробувала найпотужнішу ядерну зброю, що спричинило землетрус магнітудою близько 6,3.

Крім того, в Північній Кореї почали поширювати відеоролик про «ліквідацію» літаків США.

Також зазначимо, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин сприйняв слова президента США Дональда Трампа, сказані з трибуни Генеральної асамблеї ООН, як оголошення війни його країн.

Трамп, вперше виступаючи в ООН, зробив низку різких заяв на адресу країн, які назвав "державами-вигнанцями". Зокрема, він пообіцяв повністю знищити КНДР у разі, якщо вона буде представляти реальну загрозу для його країни, а також висловився про Іран.

"У США багато сил і терпіння, але якщо нам доведеться захищатися, то у нас не буде іншого вибору окрім як повністю знищити КНДР. Людина-ракета приступила до самогубної місії", – додав президент США, кажучи про лідера КНДР Кім Чен Ина, за якого країна провела кілька ракетних пусків.