У КМДА повідомили, коли увімкнуть опалення школам та лікарням

3 Жовтня 2015, 13:13

Починаючи з 5 жовтня Київрада готова в індивідуальному порядку підключати до опалення заклади соціальної інфраструктури – дитсадки, школи, лікарні та пологові будинки. Про це повідомляє сайт КМДА з посиланням на заступника голови Київдержадміністрації Ганну Старостенко.

«За індивідуальними заявками до районних управлінь освіти або охорони здоров’я міська влада готова підключати до опалення окремі заклади соціальної інфраструктури, оскільки наступного тижня вже очікується значне похолодання вночі», – сказала вона.

При цьому Старостенко запевнила, що практично всі навчальні заклади столиці вже готові до початку опалювального сезону. Вже виконано капітальний ремонт 137 дахів, 35 фасадів, замінено вікна у 166 навчальних закладах, перевірено 261 тепловий лічильник. Загалом на підготовку до осінньо-зимового періоду в міському бюджеті передбачено 41,5 млн грн.

Зазвичай в Україні опалювальний сезон стартує  в середині жовтня, коли середньодобова температура знижується до восьми градусів. У Гідрометцентрі раніше зазначали, що осінь буде довгою і теплою.

Нагадаємо, Кабмін розглядав можливість зниження температурних норм повітря в житлових приміщеннях з 18 до 16 градусів.