У КМДА пообіцяли облаштувати сквер замість знесених МАФів біля метро “Політехнічний інститут”

22 Серпня 2017, 13:01

У КМДА розповіли, що демонтували МАФи біля станції метро "Політехнічний інститут" у Києві, оскільки вони перекривали підхід до ліцею №142, на їхньому місці облаштують сквер. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Андрій Фіщук.

"Цього разу, на щастя, так званих тітушок, які перешкоджали б роботі комунальників, не було. І завдяки злагодженій роботі працівників благоустрою та співробітників національної поліції демонтаж відбувся у штатному режимі", – зазначив Фіщук.

Він наголосив, що власникам кіосків повідомили про демонтаж у встановлені законом терміни.

Водночас радник міського голови з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець на своїй сторінці у Facebook зазначив, що знесення цих МАФів планувалося давно.

"На КПІ демонтували незаконні МАФи, саме ті, які не вдавалося демонтувати вже тривалий час у зв'язку з опором мафовиків, які користувалися кришуванням у багатьох відомствах. Мафовиків попереджали 7 разів (саме стільки видано наказів) про те, що демонтаж буде здійснено, востаннє – менше місяця тому", – підкреслив він.

Білоцерковець запевняє, що ці МАФи жодного разу не сплатили нічого до міського бюджету.

"Ці МАФи закривали вхід до навчального закладу, на місці демонтованих буде організовано сквер. Сміття до кінця сьогоднішнього дня комунальні служби вивезуть", – наголосив він.

Зазначається, що загалом цього року в Києві прибрали понад тисячу незаконних МАФів, ще 1200 планують демонтувати до кінця року.

Нагадаємо, у Києві біля метро "Політехнічний інститут" у ніч на 22 серпня демонтували МАФи. За словами власників кіосків, жодних попереджень про знесення вони не отримували.