У КМДА пояснили, навіщо заборонили продаж алкоголю вночі

18 Жовтня 2016, 10:27

Київська влада вважає, що заборона торгівлі алкоголем у нічний час призведе до зниження рівня вуличної злочинності. Про це повідомив керівник апарату КМДА Вододимир Бондаренко, передає прес-служба відомства.

«Хочу звернути увагу, що таке рішення є реакцією міста на збільшення рівня вуличної злочинності у середньому на 30% щорічно протягом 2014-2016 років. На жаль, протягом останніх років ми спостерігаємо і тенденцію росту кількості легких та середньої тяжкості правопорушень, скоєних під впливом алкоголю», – повідомив Бондаренко.

У КМДА наполягають, що дієвість таких заходів підтверджена статистичними даними з інших міст України, які впровадили часові обмеження у торгівлі спиртним ще з 2010 року.

Водночас місцева влада попереджає підприємців, що порушення вимог стосовно реалізації алкогольних виробів тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 6800 гривень та може призвести до позбавлення ліцензії.

Нагадаємо, 12 жовтня набрало чинності рішення Київради про обмеження торгівлі спиртним у стаціонарних об'єктах торгівлі з 23 години вечора до 10 години ранку.