У КМДА назвали помилкою повідомлення про відкриття Хрещатика для транспорту у вихідні

15 Лютого 2016, 13:51

Інформація про те, що київська влада ухвалила рішення відкрити рух по вулиці Хрещатик не тільки в будні, а у вихідні та на свята, не відповідає дійсності – рішення поки знаходиться на стадії розгляду. Про це заявили в департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

"Це була помилка. Такого розпорядження немає і, відповідно, воно не буде оприлюднено. Така ідея (скасувати пішохідну зону на Хрещатику у вихідні, – ред.) є. Ця ідея обговорюється, але остаточне рішення ще не прийняте", – відзначили в прес-службі департаменту. Публікацію відповідної інформації на своїй сторінці в Facebook назвали помилковою.

Нагадаємо, раніше департамент транспортної інфраструктури повідомив, що в Києві з 13 лютого не будуть перекривати Хрещатик на вихідних. Згодом це повідомлення видалили й опублікували нове, де пояснили відкриття Хрещатика для транспорту на вихідних тим, що в останні кілька років найбільшу кількість охочих побувати на прогулянці у вихідні та святкові дні приймають і інші вулиці столиці. Проте увечері 13 лютого Хрещатик був перекритим.

14 лютого активісти провели під стінами КМДА мітинг із вимогою залишати вулицю пішохідною у вихідні та свята, як це відбувалося раніше.