У КМДА назвали кількість нелегальних маршруток у столиці

28 Листопада 2017, 13:41

У Київській міській державній адміністрації після проведення перевірки столичних маршруток повідомили, що 40% маршрутів працюють незаконно. Про це йдеться в результатах аудиту ефективності оцінки функціонування в департаменті транспортної інфраструктури системи внутрішнього контролю процесу "Проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування", пишуть Українські Новини.

Згідно з повідомленням, станом на середину листопада відсутні законні підстави на обслуговування перевізниками 40% маршрутів (67 із 166 існуючих).

Зазначається, що в ході аудиту було виявлено низку суттєвих недоліків з організації і контролю з боку департаменту транспортної інфраструктури та неефективної роботи з боку Комунальної служби перевезень.

Так, у департаменті транспортної інфраструктури вирішили закрити 11 маршрутів (з цих 40%) і 56 маршрутів (37% з 155 відкритих) у зв'язку з закінченням термінів дії договорів.

За інформацією, у деяких випадках термін дії договорів закінчився шість-дев'ять років тому.

Як повідмолялось, у Києві за дорученням мера міста Віталія Кличка розпочалися позапланові перевірки перевізників, які виходять на міські маршрути.

Причиною відповідного рішення стало те, що у Києві біля станції метро "Героїв Дніпра" на проспекті Героїв Сталінграда під колеса маршрутного таксі потрапило подружжя, унаслідок чого жінка від отриманих травм померла на місці, а чоловік – у кареті "швидкої" дорогою до лікарні.