У КМДА анонсували демонтаж Шулявського шляхопроводу

4 Березня 2019, 14:47

У Києві з 16 березня перекриють Шулявський шляхопровід у зв’язку із реконструкцією, роботи з демонтажу будуть розпочаті 17 березня. Про це під час брифінгу повідомив головний інженер КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" Олександр Здольник, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації.

 

За його словами, рух транспорту буде організовано прилеглими вулицями.

 

"Роботи з демонтажу існуючого шляхопроводу будуть розпочаті уже 17 березня – наступного дня після перекриття. Етапність виконання робіт передбачає, що перші роботи – це демонтаж контактної мережі, демонтаж опор освітлення, демонтаж карнизних блоків, демонтаж консолей тротуарів, розбирання асфальтно-бетонного покриття, демонтаж самих балок прогонових будов та частковий демонтаж ростверків", – заявив Здольник.

 

Як зазначається, до кінця 2019 року заплановано, зокрема, завершити роботи з будівництва нового шляхопроводу довжиною 158,17 м, велосипедних доріжок (довжина – 741 м), ліво- та правоповоротних з’їздів, реконструкції підземного пішохідного переходу, благоустрою та озеленення.

 

 

Нагадаємо, що реконструкція Шулявського шляхопроводу обійдеться у 830 мільйонів гривень.