У Клименка пояснили, що шукали в офісі Луценків

6 Листопада 2013, 16:03

У міністерстві наголосили, що "жодного політичного підґрунтя" у цій справі немає.

Прес-служба відомства пояснила, що за даними Міндоходів одним з орендарів сервера, розташованого в "Лотосі",  є особа, щодо якої проводиться досудове розслідування за фактом несплати податків у розмірі 3 млн грн.

Податківці шукали докази для цієї справи.

В результаті обшуку вони виявили та вилучили "обладнання, на якому встановлено інформацію про тіньову діяльность підприємства, щодо ведеться слідство".

"Наголошуємо, що жодних претензій до діяльності ТОВ "Бізнес-центр "Лотос" (один із засновників – Луценко Олексій Юрійович), якому належить приміщення, слідчі підрозділи фінансових розслідувань Міністерства доходів і зборів України не мають. Також повідомляємо, що обшуки в приміщеннях, які займає народний депутат України Луценко Ірина Степанівна, не проводилися", – йдеться в заяві відомства.

У Міндоходів також наголосили, що "слідчі, а також працівники податкової міліції, які брали участь у проведенні обшуку, були одягнені в одяг ділового стилю".

Як раніше повідомляв Тиждень.ua 6 листопада до приміщення бізнес-центру "Лотос", що належить родині екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, зайшло п'ятеро невідомих у спортивних костюмах і представилися співробітниками податкової міліції. У працівників компанії вилучили мобільні телефони, з приміщень вилучили сервери.

Згодом прес-секретар Луценка Лариса Сарган повідомила, що обшук у приміщенні бізнес-центру провели за рішенням суду Харкова.